×

Chyba

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but album_karneval is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
{gallery}album_karneval{/gallery}

Fašiangy sú symbolom zábavy, veselosti a obdobím maškarných bálov. Aj tento rok 24.februára pod vedením pani vychovávateliek a triednych pani učiteliek zavítal k nám medzi deti karneval. Chodba sa rozjasnila farebnými girlandami, stuhami, balónmi a triedy ožili detskou vravou a veselou hudbou. V originálnych maskách sa zišli rytieri, víly, piráti, ča-rodejnice, šašovia, motýliky ba aj kovboji.

Po úspešnej prezentácii masiek detí, skvelú atmosféru doplnili zábavné súťaže, kde si masky navzájom zmerali silu v zručnosti a šikovnosti. Celé popoludnie sa nieslo v atmosfére tanečných kreácií. Zabávali sa všetky deti .V triedach bolo pripravené občerstvenie, bylinkové a minerálne vody. Všetky masky boli odmenené sladkou odmenou. Z karnevalu sme odchádzali spokojní a plní zážitkov.

Veľká vďaka patrí všetkým rodičom pri zabezpečení kostýmov, tvorivým mamičkám za trpezlivosť pri pečení dobrôt a rade školy za finančnú pomoc. Želáme si, aby sme sa na karnevale o rok stretli znova a už teraz sa veľmi tešíme.