×

Chyba

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but loptu_nie_drogy is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
{gallery}loptu_nie_drogy{/gallery}

V pondelok 19.6.2017 sa uskutočnilo štvrté kolo turnaja zmiešaných družstiev vo florbale, ktoré pripravovala nezisková organizácia s názvom ,, Zober loptu, nie drogy“. Naša škola sa zúčastnila súťaže nielen v tomto kole, ale už viackrát. 

V tomto ročníku naši žiaci a žiačky postúpili do finále po troch kolách a napokon celý turnaj vyhrali.

Víťazné družstvo tvorili :

  • dievčatá - Alexandra Faktorová, Sára Záteková, Veronika Marková, Klára Svrčková, Zuzana Martinčeková z 9. A a Laura Chúpeková z 8.B
  • chlapci - Radoslav Škulec, Kristián Laš z 9.B, Dávid z 8.B, Jakub Mindek z 9.A.

Usporiadatelia neziskovej organizácie ,,Zober loptu nie drogy“ zorganizovali aj finále turnaja v miniflorbale žiakov a žiačok, ktoré sa konalo v stredu 21. 06. 2017.

Počas školského roka sa žiaci prihlásených škôl trikrát zúčastnili vo vzájomných zápasoch, kde bojovali o postup do finále, o najlepšie umiestnenie v tejto obľúbenej súťaži medzi deťmi ZŠ. Každá zúčastnená škola dostala tričká s logom: ,,Zober loptu, nie drogy“. Tri najlepšie družstvá si so sobou odniesli pohár, medailu a diplom.

Žiakom aj žiačkam našej školy sa podarilo dostať do finále, kde bojovali o najlepšie umiestnenie tohto turnaja.

Reprezentovali nás chlapci a dievčatá zo 6. A triedy.  Všetci majú florbal veľmi radi a vedia ho naozaj veľmi dobre hrať. 

Chlapcom sa podarilo zvíťaziť a dievčatá sa umiestnili na druhom mieste.

Gratulujem a ďakujem za reprezentovanie aj za výborný úspech pre našu školu.

                                                                                                          Danka Maráčková