×

Chyba

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but toth is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

L1230152.JPG

V dnešnej dobe je čoraz viac detí, ktorým chýba pohyb a chuť ísť za svojím zmysluplným cieľom. Oveľa radšej trávia voľný čas pred televíznou obrazovkou alebo pri počítači. Výsledkom je vzrastajúci počet obéznych detí, nepokoj, nervozita až agresivita a množstvo iných problémov. Aj preto by sme sa mali svojim deťom zakomponovať do života pohyb. O toto sa snaží aj naša škola.

 5. október 2017 sa zapíše do histórie našej školy ako jeden z dôležitých dní. Radosť, nadšenie detí a neuveriteľná atmosféra bola v našej škole už od začiatku vyučovania. O 11:00 sa uskutočnilo oficiálne odovzdávanie výherného grantu od spoločnosti O2 a plakety, ktorú osobne odovzdal slovenský atlét Matej Tóth pánovi riaditeľovi Mgr. Igorovi Ševecovi, bez ktorého by táto akcia nebola taká úspešná. Zapísali sme sa ako výhercovia celoslovenskej súťaže Dobrý beh, ktorú zorganizovala Športová akadémia Mateja Tótha.

,,Priatelia, spoločne sme to dokázali!“ Tieto radostné slová pána riaditeľa hovoria za všetko. Veľká vďaka patrí skvelým ľuďom, ktorí  s nadšením pre šport a túžbou po víťazstve prispeli k úspechu nielen našej školy, ale aj k zviditeľneniu nášho malého mestečka.

Zamestnanci aj žiaci ZŠ Clementisova ďakujú Mgr. M. Slivkovi, ktorý podporoval a motivoval mladých športovcov k účasti na tejto súťaži, členom atletického klubu - pánovi P. Tichému, V. Káčeríkovi, J. Čuntalovi, Mgr. Danke Maračkovej, ktorí pravidelne prichádzali odbehnúť niekoľko metrov a všetkým športovcom, ktorí nám pomáhali a prispeli k výhre.

Zároveň ďakujeme pánovi primátorovi Ing. J. Hartelovi, vedúcemu odboru školstva Mgr. L. Vendrinskému a predsedovi rady školy Ing. Ľ. Golisovi za podporu a účasť na slávnostnom odovzdávaní ceny.

Aby človek dosial cieľ, musí naozaj chcieť. Tak poďme športovať!

Martina Sekerová, ZŠ Clementisova v KNM

{gallery}toth{/gallery}