IMG 0455

Centrum voľného času KNM  organizovalo 11. apríla 2019 okresné kolo vo vybíjanej mladších žiačok základných škôlNa turnaji sa predstavilo celkovo 72 mladých športovkýň  Súťaže sa zúčastnilo 6 základných škôl. Všetky družstvá vstúpili do turnaja s odhodlaním pobiť sa o víťazstvo vo všetkých zápasoch. Súboje medzi družstvami boli napínavé a vyrovnané. Napriek tomu, že všetci bojovali s veľkým nasadením, víťaz mohol byť iba jeden. Z celkového prvenstva sa nakoniec tešilo naše družstvo s výbornou bilanciou: 4 víťazstvá a jedna remíza a zaslúžene postúpili do regionálneho kola.

Našu školu reprezentovali: Sarah Lipková, Silvia Šamajová, Lucia Ševčíková, Kristína Krasňanová, Alexandra Baričáková, Aneta Hartelová, Lívia Krišicová, Ivana Veselá, Simona Strašíková, Simona Masaryková, Vanessa Zradulová a Martinka Šedová.  

Poradie škôl:

  1. miesto: ZŠ Clementisova KNM 9 bodov
  2. miesto: Kysucký Lieskovec 7 bodov
  3. miesto Povina 6 bodov
  4. miesto KNM Nábrežná 5 bodov
  5. miesto Ochodnica 3 body
  6. miesto KNM Dol. potok 0 bodov

K úspechu aj k postupu dievčatám blahoželáme a držíme palce, aby sa im podobne darilo aj v regionálnom kole, ktoré sa uskutoční 3. mája 2019 v KNM.

Mgr. Ľubomír Ševčík

 

IMG 0451

IMG 0418